Mavi Serum Cinselliği Etkiliyor mu

Mavi serum cinsellik üzerinde ne gibi etkilere sahip? Saç çıkaran ürün olarak tanınan ve binlerce kişinin dökülen saçlarını durduran, açılmalara ve seyrekleşmelere çare olan mavi serum cinsellik üzerinde ne gibi etkiler gösterir? Mavi serum İiçeriğindeki maddeler sebebiyle doğal bir ürün olmalıdır. Bitki özleri, bitkisel yağlar ve vitaminler mavi serumu oluşturan kaynaklardır. Ancak mavi su veya mavi serum olarak satılan her ürün maalesef böyle değildir. Bazı ürünlerin içeriğinde yer alan etken maddelerin ciddi yan etkilerin olduğu gibi bu mavi su cinsellik üzerinde de negatif etkilere sahip olabiliyor.

Doğal ve Sağlıklı Bir İçeriğe Sahip Olmalı

Mavi serumun bu kadar sevilmesinin, fayda görüldüğü için tavsiye edilmesinin nedeni doğal, sağlıklı içeriğidir. Peki, piyasada satışa sunulan her mavi serum böyle doğal mı? Ne yazık ki cevap hayır olacak. Zira saç çıkaran ürünler kapsamında piyasada yüzlerce farklı markayla sahte, taklit ve zararlı ürünler satılıyor. Saç çıkardığı iddiasıyla piyasada boy gösteren sahte mavi serum içeriğinde “Finasterid” isimli bir madde var. Bu etken madde nedeniyle mavi serum cinsellik üzerinde de ciddi sorunlar yaratabiliyor.

Bu madde kullanıcılar tarafından fark edilmiyor ya da ne işe yaradığı bilinmediği için dikkat çekmiyor ancak finasterid kesinlikle ciddi yan etkileri olan, zararlı bir madde olarak biliyor.

Finasterid maddesine dikkat!

Finasterid maddesi, saç çıkaran ürünler içerisinde yer alıyor. Merdiven altı üretim yapanlar, güvenilir ve Sağlık Bakanlığınca kozmetik ürün olarak kayıtlı orijinal ürünleri taklit edenler ürün içeriğine finasterid ekleyebiliyor. Finasterid ile ilgili yapılan araştırmalar, maddenin cilde zararlı olduğunu, saç çıkarmada etkili olmadığı gibi cinsel sağlığı olumsuz yönde etkilediği belirtiliyor. Finasterid maddesinin az çok dikkat çekmesi, bilinirliğinin artmasıyla birlikte mavi serum kullanıcıları endişeyle “mavi serum cinsellik ?” sorusunu sormaya başlıyor.

Finasterid İçeren Mavi Serum Cinsellik Etkileri Şöyle;

  • Finasterid iktidarsızlığa neden oluyor.
  • Erkeklerde cinsel isteksizliğe zemin hazırlıyor.
  • Ciddi kilo artışına sebep oluyor.
  • Sperm sayısını azaltarak kısırlığa sebep oluyor.
  • Jinekomasti yani erkeklerde göğüs büyümesi sorununa yol açıyor.

Sağlık Bakanlığı Onaylı Mavi Serumda Finasterid Yok!

Mavi serum ya da mavi su kullananlar düzenli uygulama sonucunda saçlarının dökülmediğini, kelleşmeye başlayan bölgede saç çıktığını belirtiyor. Mavi serum kullanıcı yorumları olumlu bir şekilde ilerliyor.

Orijinal Mavi Serum ürünü kullananlar bu sonuçları alıyor. Finasterid içermeyen mavi serum ile keyifle saç bakımı yapabilir, saç problemlerinize son verebilirsiniz. Ürünü düzenli olarak günlük periyodlarla kullanmanız gerektiğini lütfen unutmayın.