Mavi Serum Zararlı mı? Sahte Serumlara Dikkat!

Mavi Serum Saçlar İçin Zararlı mı?

Mavi serum, saç dökülmesini önlemek ve saç kaybı nedeniyle özellikle erkeklerin yaşadığı probleminin önüne geçmek amacıyla geliştirilen, tamamen bitkisel kaynaklı bir saç bakım ürünüdür. Modern çağın estetik sorunlarından biri olan saç dökülmesi, ciddi boyutlara ulaştığında bölgesel seyrekleşmeye ya da tamamen kelleşmeye sebep olabiliyor. Saç çıkaran mavi serum ise bu sorunları zamana yayarak çözüme kavuşturuyor. Mavi serumun kullanıldıkça faydası ortaya çıkıyor; serum saç kökleriyle nüfuz ederek yeni saç oluşumunu destekliyor. Peki her mavi serum aynı mı? Yoksa merdiven altında üretilen ve gerekli testlerden geçmeyen mavi serum zararlı mı ?

Orjinal Mavi Serum kelleşme problemini esas almıyor; mevsimsel, kronik saç dökülmelerine de çözüm olarak saç köklerini besliyor. Mavi serum bileşeninde saça faydalı bitkiler olduğundan saçın ihtiyaç duyduğu besin değerleri serum aracılığıyla alınıyor.

Yeni Saç Oluşumunu Destekliyor

Orjinal Mavi Serum kullanan kişiler ürünün birkaç kullanımdan sonra dökülmeyi yavaşlattığını belirtiyor. İdeal kullanım süresinde ise saç dökülmesinin normal, sağlıklı bir rutine kavuştuğunu, yeni bebek saçların çıktığını vurguluyor.

İdeal bir mavi serum saç köklerini beslemeli ve saç derisindeki problemleri onarmalıdır. Orjinal Mavi Serum,  onaylı bir ürün olmakla kalmıyor aynı zamanda mavi su kullanan kişiler tarafından beğeni yorumları alıyor. Bu nedenle piyasadaki sahte ürünlere itibar edilmemeli ve mavi serum içeriği özellikle bakanlık onayı mutlaka kontrol edilmelidir.

Piyasadaki Ucuz ve Sahte Serumlara Dikkat!

Orjinal Mavi Serumlar güvenlidir ancak piyasadaki diğer mavi serumlar da aynı özelliklere sahip mi? Ne yazık ki hayır. Bu konuda çok fazla mağduriyet yaşayan kullanıcı var. Merdiven altı üretimlerle sahte mavi su üreten, saç çıkaran mavi serum iddiasıyla satış yapan ticari kaydı olmayan işletmeler, saç derisine kalıcı zararlar veriyor. Saç gibi bir alanda kullanacağınız ürünün mutlaka belli bir kalitesi, resmi kaydı, gerekli onayı bulunmalıdır.

Sahte serumların en tehlikeli yanlarından biri de hızlı tüylenme yapmasıyla bilinen ancak çok ciddi yan etkileri olan finasterid etken maddesini kullanmalarıdır.

Orjinal Mavi Serum satışlarını şeffaf bilgiler ışığında gerçekleştiriyor, tüm içeriğini ve resmi belgelerini kullanıcılarla paylaşıyor. Piyasadaki sahte mavi serumlara inanmayın ve ürünü satın almadan önce mutlaka bakanlık onayı olup olmadığını sorgulayın. Araştırmadan kullanacağınız ürünler saç çıkarmayı bırakın sağlıklı saç köklerinize dahi zarar verebilir.